Ευκαιρίες καριέρας

Στο Megasexshop, πιστεύουμε ότι το κλειδί για την επιτυχία μας είναι οι άνθρωποί μας. Αναζητούμε ταλαντούχα και παθιασμένα άτομα που επιθυμούν να συμβάλλουν στην ανάπτυξη και την επιτυχία της εταιρείας μας. Είτε είστε στην αρχή της επαγγελματικής σας πορείας είτε έχετε εμπειρία και επιδιώκετε νέες προκλήσεις, η Megasexshop προσφέρει πολλαπλές ευκαιρίες για ανάπτυξη και εξέλιξη.

Είμαστε μια αναδυόμενη ομάδα νέων ανθρώπων που δουλεύουμε πάνω σε όλα τα στάδια μιας επιχείρησης, από την σύλληψη και τον προγραμματισμό, μέχρι και την έρευνα για την ανάπτυξή της, όπου θέλουμε να μεταφέρουμε την εμπειρία μας σε εσάς.

Λόγοι για να Συνεργαστείτε Μαζί μας

Η εταιρεία μας είναι μια κορυφαία δύναμη στον χώρο των ερωτικών ειδών, με μια φήμη που στηρίζεται στην καινοτομία, την ποιότητα και την εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών. Προσπαθούμε να δημιουργήσουμε ένα περιβάλλον εργασίας που προάγει τη δημιουργικότητα, τη συνεργασία και την ανάπτυξη.

Οι εργαζόμενοί μας έχουν συμβάλλει στην επέκταση της αγοράς μας, την ανάπτυξη καινοτόμων προϊόντων και την ενίσχυση της εταιρικής μας φήμης καθώς μέσα από την αφοσίωση και το πάθος τους που έχουμε καταστεί ηγέτης στον κλάδο μας δημιουργώντας μια εργασιακή κουλτούρα που ενθαρρύνει τη δημιουργικότητα, την καινοτομία και την αλληλεγγύη.

Με τα μέλη της ομάδας μας έχουμε επιτύχει σημαντικούς στόχους, όπως την ανάπτυξη πρωτοποριακών προϊόντων, την ενίσχυση της πελατειακής εμπειρίας και την επέκταση της επιχείρησης σε νέες αγορές και είμαστε υπερήφανοι που προσφέρουμε ένα περιβάλλον όπου κάθε μέλος μπορεί να αναπτύξει τις δεξιότητές του, να προωθήσει τις ιδέες του και να έχει μια θετική επίδραση στην επιχείρηση έτσι σας προσκαλούμε να γίνετε μέρος αυτής της δυναμικής ομάδας και να συμμετέχετε ενεργά στην επίτευξη των στόχων μας.

Θέσεις Εργασίας

Κάθε τίτλος που ακολουθεί έχει σχεδιαστεί με την ιδέα να εκφράζει τον ρόλο και την ευθύνη που συνοδεύει την κάθε θέση, καθώς και να ανταποκρίνεται στις συνεχώς αναπτυσσόμενες απαιτήσεις του δυναμικού τομέα των ερωτικών προϊόντων.

Αναγνωρίζοντας την αξία της διαφορετικότητας και της εξειδίκευσης στην εργατική δύναμη, οι τίτλοι αυτοί αντικατοπτρίζουν την προσπάθειά μας να προσελκύσουμε ταλαντούχα άτομα με ειδικές δεξιότητες και πάθος για τον κλάδο μας. Ελπίζουμε ότι αυτοί οι τίτλοι θα σας προσφέρουν μια σαφή εικόνα των ρόλων που διαθέτουμε και της σημασίας που κάθε θέση έχει στην πορεία και την ανάπτυξη της εταιρείας μας.

θεμελιώδεις προδιαγραφές και προσόντα που αναζητούμε στους υποψήφιους για να ενταχθούν στην δυναμική μας ομάδα και η κατανόηση αυτών των απαιτήσεων είναι κρίσιμη για την εκτίμηση της συμβατότητάς σας με τη φιλοσοφία και τις ανάγκες της επιχείρησής μας.

Στοχεύουμε να διασφαλίσουμε ότι κάθε μέλος της ομάδας μας διαθέτει τα βασικά προσόντα και τις ικανότητες που χρειάζονται για να επιτύχει, αλλά ταυτόχρονα θέλουμε να κρατήσουμε αυτές τις απαιτήσεις σε εφικτό επίπεδο βρίσκοντας τα κατάλληλα άτομα που θα μοιραστούν και θα συμβάλλουν στην αποστολή και τις αξίες μας.

Πωλητής Ερωτικών Προϊόντων

Αναζητούμε δεξιοτέχνη Πωλητή/τρια για το κατάστημα Sexshop στην περιοχή Γκάζι, το ζωντανό και πολιτιστικά πλούσιο κέντρο της πόλης.

Αν είστε ένας ενεργητικός άνθρωπος με πάθος για τον κόσμο της sexy μόδας και των ερωτικών προϊόντων, αυτή είναι η τέλεια ευκαιρία για εσάς.

Επιθυμητά Προσόντα

  • Ενθουσιασμός και πάθος για εξαιρετική πελατική εξυπηρέτηση.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα συνεργασίας.
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα γρήγορα εξελισσόμενο περιβάλλον.
  • Γνώση στησίματος ραφιού (Visual Merchandising).
  • Γνώση αγγλικών.
  • Γνώση χρήσης υπολογιστή.
  • Σχετική εμπειρία στον τομέα είναι επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Ηλικία έως 38 ετών.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση Πελατών: Παροχή επαγγελματικής και φιλικής εξυπηρέτησης στους πελάτες, καθοδηγώντας τους στις επιλογές προϊόντων και παρέχοντας πληροφορίες για τα χαρακτηριστικά και τα οφέλη τους.
  • Διαχείριση Ραφιού/Προβολή Προϊόντων: Φροντίδα για τη σωστή τακτοποίηση και παρουσίαση των προϊόντων στο κατάστημα, βελτιστοποίηση της εμφάνισης των ραφιών (Visual Merchandising) για την ενίσχυση των πωλήσεων.
  • Διαχείριση Online Παραγγελιών: Επεξεργασία online παραγγελιών, διασφαλίζοντας την ακρίβεια και την έγκαιρη αποστολή τους.
  • Ενημέρωση Γνώσεων: Διατήρηση ενημερωμένων γνώσεων για τα προϊόντα και τις τάσεις του κλάδου, προκειμένου να παρέχετε ενημερωμένες και αξιόπιστες συμβουλές στους πελάτες.
  • Συντήρηση Αποθέματος: Παρακολούθηση των αποθεμάτων και συνεργασία με τη διαχείριση για την ενημέρωση αναγκών προμηθειών.

Τι Προσφέρουμε

Στο Mega Sex Shop είμαστε περήφανοι για το περιβάλλον εργασίας που έχουμε δημιουργήσει, το οποίο ενθαρρύνει την ανάπτυξη, την καινοτομία και την προσωπική επιτυχία και προσφέρουμε

  • Ένα δυναμικό και στηρικτικό περιβάλλον εργασίας.
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και προαγωγή.
  • Ελκυστικές αποδοχές και πακέτα αποζημίωσης.
  • Προγράμματα εκπαίδευσης και ανάπτυξης δεξιοτήτων.
  • Το κατάστημα βρίσκεται σε έναν σύγχρονο διώροφο χώρο.
  • Διαθέσιμες βάρδιες 3μμ-11μμ ή 12μμ-8μμ.

Διανομέας Ερωτικών Προϊόντων

Το Megasexshop αναζητά έναν δυναμικό και αξιόπιστο Διανομέα για να προσθέσει στην ομάδα του. Αν είστε οργανωτικός, ανεξάρτητος και έχετε ικανότητα για έγκαιρη παράδοση, τότε αυτή η θέση είναι για εσάς!

Αυτή η θέση αποτελεί μια σπουδαία ευκαιρία για όσους αναζητούν ευελιξία στην εργασία τους και επιθυμούν να γίνουν μέρος ενός συναρπαστικού και δυναμικού περιβάλλοντος. Ενθαρρύνουμε τους ενδιαφερόμενους να εκφράσουν το ενδιαφέρον τους και να γίνουν μέρος της ομάδας του Megasexshop, όπου η αποδοτικότητα και η αξιοπιστία ανταμείβονται.

  • Διαθεσιμότητα για αποστολές εντός της Αττικής.
  • Κατοχή κινητού τηλεφώνου για άμεση επικοινωνία.
  • Δυνατότητα να διαθέτετε δικό σας μηχανάκι ή όχημα.

  • Ασφαλής και έγκαιρη διανομή προϊόντων του Megasexshop σε πελάτες εντός της Αττικής.

  • Σύμβαση εργασίας και ένσημα

Πώς να Επικοινωνήσετε μαζί Μας

Εάν ενδιαφέρεστε για μια καριέρα στο Megasexshop, στείλτε το βιογραφικό σας και μια συνοδευτική επιστολή στην διεύθυνση email social [at] megasexshop [dot] gr.

Εξηγήστε γιατί θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και πώς οι δεξιότητές σας και η εμπειρία σας ταιριάζουν με τις ανάγκες μας.

Στο Megasexshop, πιστεύουμε ότι η επιτυχία μας βασίζεται στο ταλέντο και το πάθος της ομάδας μας και προσβλέπουμε στο να ακούσουμε από εσάς καλωσορίζοντας νέα ταλέντα στην οικογένειά μας!